Scout

Ücretsiz gezinti uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 115 MB
  • Version 3.30
  • Dil İngilizce
  • Firma Telenav, Inc.
Parmak izinizi kullanarak yol tariflerinizi özelleştirmenizi sağlayan Scout uygulaması kullanıcılarına trafik hakkında bilgiler de sunuyor.

Sesli yol tarifi almanızı sağlayan en önemli uygulamalardan biri olan Scout uygulamasını kullanırken, birden fazla uygulama arasında sorunsuzca dolaşabilir, koordinat kurabilirsiniz. Gerçek zamanlı trafik bilgisi sunan bu uygulama ile sesli sohbet ve mesajlaşma özelliğiyle yolda istediğiniz arkadaşınızla iletişim gerçekleştirebilirsiniz. Parmak izinizi kullanarak yol tariflerinizi özelleştirebileceğiniz Scout uygulamasıyla en iyi rotayı da bulabilirsiniz.

Kişi listenizdeki arkadaşlarınızla konumunuzu anında paylaşabileceğiniz Scout uygulaması ile trafik uyarılarını da alabilirsiniz. Yoldaki polis tuzaklarını, kazaları ve trafik sıkışıklığını görebileceğiniz uygulamayla; ihtiyaç duyduğunuz tüm yol bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Spotlight arama yoluyla hızlı bir şekilde navigasyona erişebileceğiniz Scout uygulaması ile ilgi çekici yerlere, ulusal mağazalara, havaalanlarına ve diğer önemli rotalara da gidebilirsiniz.

Sesli sohbet özelliği ile grubunuza tek dokunuşla kısa veya sesli mesajlar gönderebilirsiniz.  Her an yanınızda olan bu uygulama, en kestirme yolları kullanmanız için size bilgiler verir.

Arkadaşlarınızla buluşma noktaları oluşturabileceğiniz uygulamayla; sevdiklerinizin veya ailenizin bir araya gelmesine ne zaman izin vereceğiniz konusunda da bilgilenmenizi sağlar. Tamamen ücretsiz olan Scout uygulamasıyla yolunuzu hiçbir zaman kaybetmeyecek ve en kestirme yolları kullanabileceksiniz. Sizde bu uygulamayı cihazınıza yükleyin, trafik ve yol hakkında her türlü bilgiye sahibi olun!

Daha Fazla Göster
Scout indir